Raspored TV programa

za danas, subotu, 20.12.2014


06:27
Sve će biti dobro
07:12
TV kalendar
07:23
Putem europskih fondova
07:38
Santa Fe
09:03
Normalan život
09:51
Kućni ljubimci
10:30
Subotom ujutro
11:42
TV kalendar
12:00
Dnevnik 1
12:15
Sport
12:18
Vrijeme
12:20
HAK - promet info
12:24
Veterani mira
13:13
Duhovni izazovi
13:46
Prizma - multinacionalni
14:38
Božićna molba
16:04
Fotografija u Hrvatskoj
16:17
Potrošački kod
16:48
Vrijeme
16:51
HAK - promet info
17:00
Vijesti
17:17
Snaga volje
18:05
Manjinski mozaik: Kuća p
18:25
Lijepom našom: Matulji
19:30
Dnevnik
19:58
Sport
20:03
Snow Queen Trophy vinjete
20:06
Vrijeme
20:09
Loto 7/39
20:17
Kraj bankarske tajne: Kak
21:14
Ubojice usamljenih srca
23:00
Vrijeme
23:04
Vijesti iz kulture
23:19
Žrtveno janje
01:05
Santa Fe
02:29
Subotom ujutro
03:39
Vijesti iz kulture
03:46
Fotografija u Hrvatskoj
04:02
Veterani mira
04:47
Prizma - multinacionalni
05:32
Lijepom našom: Matulji
06:17
Biblija
06:28
Lijeni grad
06:54
Juhuhu + najava
06:56
TV vrtić: Zimski san
07:07
Juhuhu
07:10
Zoološki prilaz broj 64
07:21
Juhuhu
07:24
I to je to
07:31
Juhuhu
07:34
Zvonko
07:44
Juhuhu
07:46
Krtić: Nekad davno, Nao
07:50
Juhuhu
07:51
Živomir Gic
08:01
Juhuhu
08:05
Pssst... priča! Carevo n
08:11
Juhuhu
08:13
Moj mali Poni
08:26
Jirka i bijeli miševi
08:41
Juhuhu
08:42
Brlog: Orao štekavac
08:48
Vedranovi velikani: Leon
08:57
Juhuhu + odjava
08:59
Babybonus
09:30
100% poduzetnik - program
09:57
Lidijina kuhinja
10:23
Vrtlarenje
10:55
Kuhajmo zajedno: Slatki p
11:03
Dobar, bolji
12:10
Val Gardena: Svjetski ski
13:27
Kod budućnosti
14:00
Samo dvaput se živi
15:55
Rovinj: Odbojka - finale
19:41
Garaža: Meritas
20:16
Sastanak s nepoznatom
21:51
Jedan život
23:19
Sinovi anarhije
00:21
Vrtlarenje
00:49
Dobar, bolji
01:48
Noćni glazbeni program -
05:03
Noćni glazbeni program:
05:50
Iz arhive HRT-a: Alpe-Dun
06:00
Aladdin
07:00
Tenkai vitezovi
07:15
Vatre ivanjske
08:25
TV prodaja
08:40
Vatre ivanjske
09:45
TV prodaja
10:00
Vatre ivanjske
11:05
TV prodaja
11:15
Eurojackpot
11:20
Kaubojke i anđeli
13:10
Duh Božića
15:00
Tri, dva, jedan - peci! (
16:30
RTL Vijesti
16:40
Tri, dva, jedan - peci!
16:50
Tri, dva, jedan - peci! (
18:30
RTL Danas
19:10
RTL Vrijeme
19:15
Tko će ga znati!
20:00
Pingvini gospodina Popper
22:00
Bitka za Božić
23:50
12 dana za ljubav
01:40
Astro show
02:40
RTL Danas (R)
03:15
Kraj programa
05:45
RTL Danas (R)
06:10
Traktor Tom
06:25
Pčelica Maja
07:30
Sveznalica Rosie
08:00
Winx
08:30
Teenage Mutant Nindža ko
08:55
Power Rangers Megaforce
09:20
TV izlog
09:40
Ples prijestolonasljednik
10:30
Kud puklo da puklo
12:35
inMagazin
14:10
Provjereno
15:10
Pun p'jat
16:05
Tvoje lice zvuči poznato
17:00
Vijesti Nove TV
17:10
Tvoje lice zvuči poznato
19:15
Dnevnik Nove TV
20:05
Kuća debele mame
21:55
Na smrtonosnoj zemlji
23:40
Opatija: FFC Superfinale
01:15
Lanac budala
02:55
Astro savjetnik
03:55
Frikovi
04:35
Kraj programa
05:20
Dnevnik Nove TV